MISZACEK63 ulovil vcera na nasi Dune I svou dvoustovku.
Dle logu to byl ulovek vice nez zaslouzeny, ztizeny bojem s nebeskymi zivly.
Gratulujem a prejeme spoustu dalsich krasnych nalezenych i zalozenych kesi!
MISZACEK63 ulovil vcera na nasi Dune I svou dvoustovku.
Dle logu to byl ulovek vice nez zaslouzeny, ztizeny bojem s nebeskymi zivly.
Gratulujem a prejeme spoustu dalsich krasnych nalezenych i zalozenych kesi!
No koukám bude v pátek co zapíjet
Gratuluji, jen houšť..
No gratuluji. Tak koukám, že si to do toho pátku nevydržel :))) Ale i tak dáme něco na oslavku !!!
I ja ti gratuluju touhle cestou !!!
Vidim, ze to nebylo az tak marny, te k tyhle veci pritahnout, co :)) ?
Pamatujes jeste, jak jsi hledal na nekolikrat tu svoji prvni ?
Tak at ti to i dal tak dobre slape !!!
Pripojuji se ke gratulaci, pekna dvoustovecka, jen tak dal …
[quote]
Tak kolego, moc velká GRATULACE. Moc díky za dosavadní pomoc a za Tvoje kešky.
Doufám, že i já se někdy dostanu na toto číslo. Tak ať Ti to šlape, chlape, jak pěšky, tak na kole, tak v Tvém geoautě.
Nějak jsem zaspal a na geoeventu jsem negratuloval. Omlouvám se a o to silnějším hlasem blahopřeju.
Také se připojuji ke gratulaci, jen tak dál.
Posílíme do Východních Čech velkou gratulaci, pamatuju si že naše 200-stá byla definitivním potvrezení, že nás geocahing (tedy hlavně mne) dokonale pohltil!
Michal + 3 geogirls
Take moc gratuluji = je to jasne uz te to hned tak neopusti.