MISACZEK63 # 300

MISACZEK63 # 300

Tak Michale moc moc gratuluju. Jsi zase o kousek dál, jak mi ostatní a 300 je potěšující číslo. Jsem rád, že ta moje keška byla zrovna ta výroční :o) Tak ať ti to šlape chlape za šipkou jako doposud a já jakmile mi ubudou starosti z barákem, tak zase intenzivně začnu a třeba tě někdy doženu :o). Jinak na to pivko bychom mohli někdy zajít, jen se dohodnout :o)

Michale, at ti to jde tak dobře i nadále !!! A zapijem ji na chalupě !!!

No to ses do toho pěkně obul… Gratulace a doufám že to brzy zapijeme

Taktéž moc gratuluji. Před pár měsíci, když jsme se potkali u kešky, tak jsi byl kolem stovky a dnes už třetí. Tak ať ti to šlape a hlavně se u toho bavíš!!! Ještě jednou velká gratulace do východních čech :wink:

Skvela prace !! Moc gratuluji a preji hodne dalsich peknych zazitku !