25.7.08 v 15:15 se konecne keska dockala po 37 mesicich a 6ti dnech sveho FTF. Michale mam radost, ze to byl nekdo koho znam a s nasi vlajkou. Ale chvilku jsem to rozdejchaval :D, jelikoz 2.8.08 jsem planoval 2. pokus. Tak snad dopadne STF. A nebo jsi me neco pobliz jeste nechal?
GCPCGF http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=f7bb159f-9ccc-4f2c-a6c7-a577f31ad967