Přátelé, nebuďte líní a pište do zadání cache alespoň velmi stručné anglické popisky + hinty. Geocaching je MEZINÁRODNÍ záležitost a ČESKY opravdu všichni neumí. Pokud budete mít problémy s překladem, pošlete text, nějak to dáme dohromady. Nechcete přeci abychom dopadli jak Maďaři… nemtudom Magyarom…
Jak dopadli Maďaři?
musia za trest byvat v Madarsku, nesmu sa ucit cudzie jazyky a preto maju vsetky cache popisane v madarcine.
mimochodom povie sa nem tudom magyarul ![]()
super
ja som tiez vcera nasiel 2 geoladak a 1 megtalalasok :-)))
Tak sem ozkoušela ten internetový překlad přes našeho nejnadšenějšího hledače Dorcadiona a ono to opravdu funguje ![]()
Takže tímo veřejně děkuji ![]()
suhlas, je skoda, ked aspon par viet nie je po anglicky + hint je priamo nutnostou…
Nem értem csehül. Hol van itt a legközelebbi geoláda? ![]()
Közvetlenül hátsórész széle vminek ![]()
Drive i logy byvaly vetsinou opatreny aslepon strucnym vyjadrenim v anglictine.
Mozna to na prvni pohled vypada vtipne, ale nemyslis, ze by to nekoho mohlo urazit?
Ted jeste aby nebyli lini cizozemsti hledaci. Moje cache jsou vsechny dvojjazycne a co je mi to platno - De Kolonisten jsou z prazdnin doma a ostatni se omezuji na par downtown cachi v Praze. Pak jsou tady jeste Oliver a Vinzi, ale ti trochu cesky umeji. Schvalne jsem zvedav, kdo bude FFTF (First Foreigner To Find) na nektere z mych cachi.
Ale jo, anglicke popisy jsou spravne, klidne taky obcas s nejakym pomuzu.
Me to prijde cim dal vtipnejsi, tedy nejen na prvni pohled. Navic Madara nemuzes urazit.
Jen jestli už dávno nejsou někde mezi námi… Víte jak se maďarsky řekne čmelák?
ja som uz tiez pisal davnejsie, ze kludne tiez pomozem.
najnovsie 2 cache su len po cesky.
anglicky pisem do logu, ked viem, ze je to cache ktoru navstevuju aj turisti.
No rekneme si to otevrene - je to zvlastni narod. Kdyz si uvedomite, co vsechno prinesli svetove kulture, umeni, vede … . Nekonci ten prekladatelsky orisek na TURBO?
Myslim, ze tenhle thread se ubira k uplatneni klauzule “vyhrazujeme si právo smazat nebo upravit příspěvky, které nejsou zcela geokošer”… nebo spatne chapu jemnou narazku, ze bez madarskeho zida Von Neumanna bychom provozovali geocaching bez pocitacu?
… trochu mi neni jasne jak neco muze byt ne-koser, kdyz mluvime o vysledku prace zida (kdyz uz jsme u tech ras), ale asi je toho vic, co nechapu.
Napriklad se mi nekam ztratily me prispevky … a jak koukam, nejsem sam.
Kdyz se minule nekomu nelibilo co rikam a delam, skoncilo to vysetrovanim policistu StB a nemam na to dobre vzpominky. Opakuju, ze GC je hra a ma lidi spojovat a podobny postup se mi vubec nelibi. Pripoustim, ze slo o off topic, ale podle me to byla mila legrace. Pokud se to nekoho dotklo, omlouvam se, rad sve nazory vysvetlim za usvitu v parku - volbu zbrani ponechavam na urazenem.
prispevky budou zpatky hned, jak to pujde. zkusim to jen udelat tak, aby je nemuseli povinne cist vsichni.