Místo cache mrtvola

Temura atbash cache - mystery cache Uhříněves
Misto cache jsme nasli mrtvolu…

Kabala se mi lustit nechtela, googlim rad, ale zrovna se mi ten den nejak nechtelo a tak jsem si to chtel zjednodusit. Pochopil jsem z textu, ze ta druha souradnice je ta finalni a tak jsme se s pritelkyni na dane misto vypravili. Začalo se stmívat, bylo to v lese, byla zima a očividně se nám zdálo, že jsem špatně, takže jsem to už chtěl zabalit.

Když tu najednou na mne zavolala přítelkyně, že něco našla. Že prý je to mrtvola. Já samozřejmě čekal, že to bude mrtvý pták, nebo jen nějaká pohozená bunda nebo tak něco, ale ne, byla to opravdu mrtvola člověka! Vzhledem k tomu, že byla zakryta větvemi, bylo jasné, že to je vražda. Problesklo mi hlavou, jestli někdo zamýšlel nás, či kohokoliv jiného, kdo hraje geocaching, sem zavést. Ale hned jsem věděl, že by to byl hodně drsný vtípek.

Hned jsme zavolali policii a po chvíli čekání je dovedli na místo nálezu. Nastesti byl celem k zemi a na hlave mel cepici,takze jsme nevideli z lidskeho tela nic krome obleceni, diky tomu to nebyl zas az takovy sok, ale stejne to nebylo prijemne.

Nechtel jsem o tom sem psat driv, aby nenastala morbidni turistika na misto cinu, proto ani nebudu sdelovat presne souradnice, ale vzhledem k tomu, ze to zitra vyjde v MF dnes,to uz je asi pomalu jedno. Doufam, ze to spis vysetrovatelum pomuze, nez uskodi. Jinak kdo uz si MF dnes koupit nestaci, mrknete na muj blog, dam tam scan http://japros.blogspot.com/

Brrrrr. Tak to je teda síla :frowning: asi začnu na noční lov chodit ozbrojen

Přesně stejný text už jsem jednou četl. Nepsal si to už do logů u té kešky?

To bych teda místo kešky najít nechtěl. Ale jen doufám že zítra nebude na MF Dnes přes půl první strany titulek ve stylu ,MÍSTO POKLADU NAŠLI MRTVOLU" ale něco decentnějšího.

To najít, tak jsou tam rázem mrtvoly dvě!

no tak kdybych tam našel už dvě tak by tam ještě byla louže

No odkaz na tvůj blog sem už pátého dal kralik…

Uf, Temuru mám na watchlistu, neb bydlím v Uhříněvsi a tohle je docela síla. Tohle bych teda na oblíbených nočních odlovech potkat nechtěl. Jen doufejme, že to MF nějak nepřekroutí a nebude chtít tak geocaching zbytečně medializovat. Neřku-li, že by mrtvolu rovnou hodila na vrub nějakého cachera…

MF snad ani ne. Ale policie bude určitě podle logbooku zkoumat, zda někdo toho nešťasníka někdo nevytrejdoval za kindervejce :o

To je hodně hustý.
Ale řekl bych, že další medializace jen uškodí jako u případu "TramCache," kde si dlouhou dobu mnoho lidí myslelo, že ten kluk co tam spadl ze skály byl geocacher a DaFy byl kvůli tomu snad na policii…

aspon si můžeš do profilu dát něco jako:
moje první cache: 1.1.2008
moje první FTF: 2.1.2008
moje první mrtvola: 10.1.2008

:smiley:

Tak už je to tady:
http://zpravy.idnes.cz/hledali-poklad-pomoci-gps-nasli-mrtvolu-f02-/krimi.asp?c=A080110_212133_krimi_dp

Jo teď sem o tom četl, ještě tam připsaly že nějakej borec se zabil při hledání "pokladu" že slítl z nějakýho svahu. zkrátka ten článek zase staví kačery do pozice hazardérů a takových… už neví jak by relativně obyčejnou zprávu okořenily… skoro jak tv nova…

Je to možné bude procházet všech cca 4000 kačerů v ČR aby našla viníka :smiley: a pak to zakážou jako ilegální činnost:o

ten svah to je prave ta zminovana tramcache pred dvema lety kdy u pixly byl nalezen mrtvy kluk, co s geocachingem nemel nic spolecnyho

no ten clanek je vubec perla. to musel splodit nekdo pred zavirackou v baru, kdy uz "znavene" padal celem na notebook. zejmena pribehovy obrat: dva chlapci sli lesem a nasli mrtvolu. a vzapeti jeden z nich zmizi a mrtvolu objevi divka :smiley: no a samozrejme si nemohli odpustit toho kluka, co se zabil a pritom o gc nevedel vubec nic. prijde mi, ze citace toho policisty je nachlup prevzata z prvniho clanku, co jsem tekrat cetl.

edit: aaa, tak autor uz se konecne probral a postupne to upravuje, uz to na chlapce nevypada :slight_smile:

A jak je vidět - zase je to cele prekroucene:-( Uz mne ti novinari pekne stvou:-(

Jo a je to i v tištěný verzi na titulní straně, i obrázkem GPS, tak to už fakt nikdo nepřehlídne:
http://data.idnes.cz/mfdnes/pdf/20080111.pdf

Měli by být rádi, při hustotě keší v Praze a okolí začíná být pro podsvětí problém likvidace mrtvol :slight_smile:

Ať ji dají kamkoliv, vždycky je to u cesty k nějaké kešce a nebo alespoň na bod multiny …

Nedáte tam někdo nějakou pamětní kešku? Třeba pro Patolog team je to místo na kešu jak dělané :smiley:

Do not mess up with the geocachers - we know all the best places where to hide your body!