Mitak #1000 - vyhodte gratulace!!!

Mitak ma 1000 kousku - vyhodte gratulace!!!

Radku gratuluji [Y]

 

Pupendo caka, ale musis prist do civilizacie— eeeeeee----- do Prahy [:P]

Toz vitaj v klub kdyz jsi dosel !!

Neblbněte, gratulace nechat, gratulace jsou přece důležité [:P]

[quote] Saman: Pupendo caka, ale musis prist do civilizacie--- eeeeeee----- do Prahy [:P]
[/quote]

Hergot tak to abych ještě tak deset kilo ztloustnul [:D]

Blahopřejeme z Hranic [B], zvládl jsi to teda fofrem. Jsme rádi, že další člen klubu milionářů je Moravák [:D]. Ať ti ten elán vydrží, ve sbírání i zakládání [;)].

Ivo a tým

No hezkypěkně pane ynžinýre :slight_smile:

Zadny tloustnuti. Ted uz se dava pupendo vikem od kanalu, tak by ti to moc nepomohlo.  Prijed a uvidis.[:D]

Radku, gratulujeme k mileniu a at se stale dari.  

Radku, i z Hané posílám gratulaci !!!

Gratuluji a doufám, že jsi dnes na eventu ukázal trackovací číslo TB Miták hodně cacherům a máš ho “jak vidle”. [:P][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]

Supergatulace [:D][Y][B]

Očekával jsem, že to padne někde U Lakomce. ale ty seš zas jak utrženej vagon... [;)] Ta německá EC série mluví sama za sebe...

Tak hodně štěstí při dosahování dalších met.

Nechápu jak si mohl stíhat se učit a ještě k tomu keškovat :slight_smile: [:D] Každopádně blahopřeji a díky za TB Mitáka :slight_smile: a jentak dál :slight_smile:

Taky posilam gratulaci.

Ukazoval, az toho litoval [:D]… [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]  [:D] 

Dobrá odysea, inženýre! Gratulujeme oba dva oběma dvěma!!! [:D][A] Myslíme, že je na čase upgradovat logovací font.

Skvělé! Skvělé!!.Skvělé!!![Y]

Školu si dodělal, litr jsi dotáhl. Neodpustím si jízlivou poznámku: Neodbýváš Lucku?[6] Posledně, když se u mě stavovala …

Vyhoďte gratulace! A po dvojitých oslavách nahoďte Mitáka! Nebo jsem to popletl...? [:P]

Rád vidím, že už zase funguješ [:D] Tvá neúčast na GeoChecku je stejně neomluvitelná. Neměl nám tam kdo obookmarkovat ty drive-in cache [;)]

Velká gratulace! Ať ti to jde pořád tak skvěle!

Kromě osobní gratulace využíváme i tento tebou propagovaný způsob [:P] - takže gratulace a ať se daří!!!

Gratulace ze Zlína i ke studijním výsledkům. Ale ten Tydýt ti pořád chybí, ne? [;)]

Gratulace ze Žizkova [B]