Gratuluju Mitáku … Rád si přečtu Tvoje logy, jsou emocionální, ale baví mě. Chce to ještě 750! na 06/07 ![]()
Taky gratulace k famóznímu výkonu. Hodně pěkných zážitků při hledání další stovky přeje Harwey a Míša.
Gratuluju, Radku! Koukám, že se nezadržitelně blížíš ku geomiléniu… ![]()
M.
Pojd, pojd, uz to nemas daleko:-)) Cela geofamily gratuluje spriznene dusi z Brna
Skvela prace !! Moc gratuluji.
Pomalu začínáme cítit v zátylku Tvůj dech. Blíží se okamžik, kdy před sebou uvidíme Tvá vzdalující se záda. Přesně podle hesla "Mládí vpřed ! ". Tak je to správné, tak to má být a proto blahopřejeme k dsažené metě.
Tak tento člověk o sobě tvrdí, že je líný, no a už je v TOP20, nechápu, nerozumím, ale každopádně gratuluju :).