Jé, tohohle sem si všiml až dnes, ale Mitak tu běhá už tři dny s sedmistovkou na kontě a ani se nepochlubí. Tak mu tímto moc gratuluju a rovnou i bonzuju všem okolo. Jen tak dál, tisicovka už není tak daleko.
Jo je to tak - to velke cislo je uz tak rikajic za dvermi. Velka gratulace a at se porad dari.
Myslím, že toto je druhé vlákno k jeho 700, ale to neva, on bude moooc rád za gratulace :).
Ano, v případě Radka jedno vlákno nestačí!
Tak gratuluju a doufám, že se uvidíme na předvánočním eventu.
Gratulujeme a prejeme hodne dalsich sedmistovek.
[quote]
Gratulace z Prahy na Dalny Vychod ![]()
A ještě jedna gratulace z Prahy
Ferda gratuluje a zároveň děkuje za pěkné kešky, které zrovna nedávno navštívil! Ať se daří!
Tož je toto možné? Nic neřekne! No tak mitáku… viš jak… jako ať se ti daří i nadále velmi dobře
Gratuluji!
S obrovskym zpozdenim ale prece: velka gratulace na Moravu!