Tak se konečně taky překulil přes dva tisíce. Ale už nám nějak stárne a fláká to, důchodce jeden ![]()
Gratuluji.
Tak se konečně taky překulil přes dva tisíce. Ale už nám nějak stárne a fláká to, důchodce jeden ![]()
Gratuluji.
Kurňa Radku, nějak jsem to dneska zasklil…
Třikrát hurá pro Mitáka a jeho tank, ať vám to i dál tak pěkně šlape (nebo spíš jede) ![]()
To že si vybereš pro vstup do 2. patra moji krabku mě sice potěšilo, ale zrovna s touhle oslavovat je pod tvoji úroveň ne? No asi fakt si trochu zfotrovatěl, ikdyž ještě nemáš z koho ![]()
Po tom co jsem zapadl u jedné krabky ze svou feldou do vyjetých kolejí po mitákově buldozeru, jsem si říkal, že mu to pořádně osladím, ale časem jsem vychladl a už mu teda jen pogratuluju.
Tak tedy vinšuju a přeju další tisícofku bez poruchy.
Radku, moc gratuluju! I když tuším, že o čísla Ti teď už tak moc nejde, přece jen tahle cifra potěší a určitou část sebevědomí uspokojí. Navíc pro nás, co jsme s GC začínali v roce 2006, byls tehdy geolegendou, Tvé geokonto bylo pro nás nedostižné, pojmenovávali po Tobě keše, nad Tvými osobitými logy jsme slzeli smíchy, a na to se jen tak nezapomíná.![]()
Vyhoďte gratulace! ![]()
Dvoutisícovka už je poukázkou na samostatnou jizbičku v Černovicích. Blahopřejeme k jejímu získání, bude tam vybraná společnost. Mnoho dalších úspěchů a pěkných krabic přejí D+H.
2000? Kráááásné… jen aby nám vydrželo… GRATULUJI!
Tak tak…
Gratuluju!
Vyhoďte Mitáka!
…ale hlavně,…drž se!!! B)
Velka Gratulace
Gratuluji a schovavam jednoho pandulaka na pristi event!
HOVADO!!!:D:D:D Kdy nas svezes na nejakou driveinku hmmm???
No nadhera! Gratulujeme. A zruste ty gratulace konecne.![]()
Gratuluji, a moc se neopij (i když tobě stačí málo) ![]()
[color=blue]Gratulujeme, je to už pořádné číslo…
Ivo a tým
P.S. Kdy se objeví tvůj log i tady: [cache]GC127GK[/cache]?[/color]
Gratuluji :).