Vím, že takováhle gratulovací vlákna, kamaráde, nemusíš, ale nezlob se - u pětikila se to musí. Takže jak už jsem Ti psal, auguri! Doufám, že teď už přestaneš o sobě tvrdit, že jsi začátečník. Děsněs mě s tím štval, protože já se cítím být s těma svýma sto čtyřiceti ohromně zkušenej harcovník.
Všiml jsem si, že u tradičních kešek máš rovnou čtyřstovku, takže si ku ostatním typům držíš úctyhodný poměr 4:1. Vím, je to dané taky trochu tím, co Ti schováváme, ale svědčí to i o Tvém přístupu: prostě cache dáš, ať je složitá či lehká, bereš vše. Klobouk dolů a ať to vydrží.
Radku, srdecne gratulujeme a prejeme stale velky elan. Dekujeme za tve kesky a jeste jich mame nekolik v planu na zpatecni ceste z Geoburcaku. Zaroven se tesime na setkani tamtez.
Uz nyni se tesime, az se zase dostaneme na Moravu a odlovime dalsi z Tvych kesi. Sami nevime proc, ale zakladani se nam dari v Tvem rajonu trochu vice nez doma.
Původně jsem chtěl toto vlákno ignorovat, protože mi to přijde trochu fádní furt nějaké ty neosobní internetové gratulace (osobní mi divné nepřijdou), ale touto cestou musím vzdát hold MedvedTeamu, který mi dělá “u nás doma” velkou raodst. Díky.
Samozřejmě všem ostatní taky děkuju za gratulace a snad se potkáme