Mitákovo pětikilo

Vím, že takováhle gratulovací vlákna, kamaráde, nemusíš, ale nezlob se - u pětikila se to musí. Takže jak už jsem Ti psal, auguri! Doufám, že teď už přestaneš o sobě tvrdit, že jsi začátečník. Děsněs mě s tím štval, protože já se cítím být s těma svýma sto čtyřiceti ohromně zkušenej harcovník.

Všiml jsem si, že u tradičních kešek máš rovnou čtyřstovku, takže si ku ostatním typům držíš úctyhodný poměr 4:1. Vím, je to dané taky trochu tím, co Ti schováváme, ale svědčí to i o Tvém přístupu: prostě cache dáš, ať je složitá či lehká, bereš vše. Klobouk dolů a ať to vydrží.

Tak Radku taky velká gratulace ode mne. Pořádně jsi se do toho o prázdninách opřel.

Ale teď ti to skončí a zase budeš muset začít makat.

Díky taky za tvoje bezva cache, které jsem zatím odlovil. ještě mi jich několik chybí, ale už se na ně těším.

Škoda té bonusovky v Rudici, ta mne mrzela, jako by byla má. Když si vzpomenu, jak jsem slintal nad tím CD Zappy a smutně jej tam nechal. o:-)))

Tak hodně úspěchů do další pětistovky přeje Harwey!!!

Radku, srdecne gratulujeme a prejeme stale velky elan. Dekujeme za tve kesky a jeste jich mame nekolik v planu na zpatecni ceste z Geoburcaku. Zaroven se tesime na setkani tamtez.

Medvedi se pripojuji ke gratulaci!

Uz nyni se tesime, az se zase dostaneme na Moravu a odlovime dalsi z Tvych kesi. Sami nevime proc, ale zakladani se nam dari v Tvem rajonu trochu vice nez doma.

Původně jsem chtěl toto vlákno ignorovat, protože mi to přijde trochu fádní furt nějaké ty neosobní internetové gratulace (osobní mi divné nepřijdou), ale touto cestou musím vzdát hold MedvedTeamu, který mi dělá “u nás doma” velkou raodst. Díky.

Samozřejmě všem ostatní taky děkuju za gratulace a snad se potkáme

No, já původně nechtěl být neosobní a popřát Ti až na Geoburčáku, ale tedy naoplátku, příjmi upřímné blahopřání.