Ahoj, posledni dobou se mi nekolikrat stalo, ze jsem sel na cache, ktera byla fuc, mela posledni dobou nekolik DNF, nicmene nebyla disablovana.
A tak me napadlo, jesti by se v GG nedalo nejak zaridit, aby cache, ktera ma v poslednich 5 logach vic not found nez found mela nejaky specialni status, nebo aspon tag…
Prave ze otevrit 25 listingu a procist 10x25 logu je opruz. Ale vyjet si v GG cache na ktere chci jit a podivat se jestli nahodou nemaji TAG upozornujici na prilis mnoho DNF je otazkou par vterin.
Navic kdyz si ty logy prectes tyden pred vyletem, tak tam ty DNF jeste nemusi byt.
Jj, vim, GSAKem jsem se inspiroval. Ikdyz v GSAKu jsou to ikonky ktery clovek musi vizualne zkontrolovat, kdyby se to vyresilo TAGama, tak by se podle toho dalo i filtrovat a dalsi podobny veci.
Nemel by byt problem na to napsat makro, co probehne vsechny logy u vsech kesi v databazi, a na zaklade zjistenych skutecnosti vyrobi prislusny tag. (treba nejaka znamka na zaklade pomeru ‘found it’ logu vuci vsem ostatnim logum.)
Tedy technicky to zajistit jde, moznosti tu jsou, jen na me strane na to neni cas.
Urcite by na to slo udelat makro, stacilo by pocet poslednich DNF neprerusenych Found it logem, vysledek do tagu a ten si pak filtrovat. Nejsem ale zatim tak daleko, abych takove makro mohl napsat.
Skoro vsechny makra prochazeji nejakou skupinu kesi. Staci udelat pluginove makro a do flagu mu dat priznak ‘global’, a pak to makro bude volano pro uplne kazdou kesku v databazi.
A jak prochazet jednotlive logy, to se da okoukat v makru pro export PQ GPX.
Ikdyz se divam ze pro 9000 cachi by to stejne bylo prilis casove narocne takze nejlepsi by bylo makro spoustet pro prave importovane/aktualizovane cache. Neco jako event OnImport, ale to v GG asi neni.
Jina moznost by byla po zavolani jarryho aktualizovat seznam cache pro ktere se jarry volal.
Poradil bys jak v GG makrech nacist textovy soubor? Diky
O nejakem makro post-processingu po importu vazne uvazuji. Z aby po dokonceni importu (kdyz uz ted Geoget vi seznam kesi, ktere byly importem dotceny) bylo zavolano makro, ktere by mohlo data v databazi poupravit, vylepsit, a tak.
Vyuziti je pak spousta, jednak ruzne oznaceni tagy, nebo take treba prirazeni kese ke krajum, atd.
Jo, abych nezapomnel… na praci s textovym souborem je nejjednodussi si udelat instanci objektu TStringList, kde se pak da pouzit metoda loadfromfile, a pak pristupovat k jednotlivym radkum.