Geocaching.cz
Mobil
Hardware a software
FRC
Anonymous
září 20, 2006, 9:32am
1
Pokud by nekdo potřeboval mobil,nechť navštíví kešku vrchlabí kaplička a žaly.
Krásný den ,všem!