Moc gratuluju svému manželovi - modasovi, že dneska slavnostně konečně ZCELA DOBROVOLNĚ zalogoval svou první keš! Přeju Ti pevné nervy, spoustu pěkných keší a na nich jen tu nejlepší
společnost!
Neboli ani jeho dobře vyvinutý imunitní systém nedokázal déle odolávat a nakonec podlehl GC viru…![]()
Ba ne, vážně, Modasovi přeju na lovech krabiček hodně štěstí a co nejméně DNF !
No ne Atlasi co Ti to udelali. A takovy jsi byl spokojeny a zdravy. Takze Atlaska je bacilonosic - je to jasne.
Tak vitej oficialne mezi nama, kdyz uz mezi nama jsi tak dlouho.