Vzhledem k tomu, že má tento server již příliš mnoho uživatelů, kteří nejsou sami schopni udržet úroveň diskuze, přikláníme se k možnosti více upevnit roli moderátora. Z toho důvodu hledáme několik zájemců o moderování. Náš návrh
- zájemci o moderování se mi přihlásí přes PM
- s chozem vybereme podle našeho uvážení vhodné osoby. Na moderování není nárok a proti našemu rozhodnutí není odvolání
- vybraní moderátoři zrevidují stávající pravidla
- Moderátoři budou figurovat pod nicky Moderátor 1,2,…, aby proti nim nemohly být podnikány odvetné akce, mazání logů a podobně
- Každý moderátorský zásah bude muset být zdůvodněn s odkazem na porušené pravidlo
- V případě nesouhlasu se lze odvolat k "radě moderátorů", která rozhodne hlasováním
- V případě opakovaného porušování pravidel může moderátor rozhodnout o dočasném zablokování účtu
- Na návrh "rady moderátorů" může být uživatel za opakované porušování pravidel zablokován trvale
- V případě, že bude moderátor zasahovat v rozporu s pravidly, bude mu možnost moderování odebrána