moderování příspěvků a možnost zamykání

Autor tématu má možnost téma zamknout.
Moderátor má teď možnost moderovat jednotlivé příspěvky. Obsah těchto příspěvků bude dostupný až klikem na odkaz.
Uvažuji o tom, že možnost moderování příspěvků dám i autorovi vklákna. Nepředpokládám, že někdo bude moderovat přínosné příspěvky a zneužití v rámci nějaké hádky je mi srdečně jedno. Navíc nedochází k mazání, ale jen ke ztížení přístupu k textu.
Moderované příspěvky plánuji nedávat do RSS.

Díky, už jsem této možnosti využil.

Jen doufám, že to nebude vypadat jako na některých fórech, která spravuji. A to že zhrzený diskutér neunese zamknutí vlákna autorem, založí hned druhé a pod stejným názvem pokračuje dál.

Nevim, jak to budu ještě řešit. Ale uvažuju o tom, že moderátor bude mít možnost označit vlákno jako flame a to pak nepůjde do aktivních ani do RSS.

Uzamykání autorem mě přivedlo na jednu věc. Při kliku na "Navigace -> Moje témata" dostanu seznam témat, kde jsem se nějak prezentoval (odpověděl). Teď by tam spíš měla být témata, která "vlastním". Po čase si člověk totiž nevzpomene, která všechna založil a která by měl kontrolovat, případně po měsící zamknout …
A současná "Moje témata" by se mohla přejmenovat na "Navštívená témata" ???

Dobrý nápad, zrovna jsem to chtěl navrhnout, ale čekal jsem negativní odezvu, jako obvykle :wink:

EDIT: poprvé použito…