Mohu vyzvednout travelbug z vlastní cache a přemístit ho do jiné ?

Nevím jestli mohu z vlastní cache vyzvednout travelbug a přemístit ho,poradí mi někdo ?

Není to nic proti ničemu, pokuď ho chceš, klidně ho vyzvedni a přemísti kam chceš… hlavně když TB cestují a nikde se neztrácejí :slight_smile:

ja jsem to nedavno udelal hned u dvou bugu, u dvou svych cache
a vubec me nenapadlo premyslet o tom, jestli muzu… nevidim nejmensi duvod, proc bych nemohl. podstatou travelbugu je to, ze nekam cestuje, a kdyz ho vyzvednu a pomuzu mu popojet rozumnym smerem a zpusobem, je uplne jedno, jestli jsem autor cache nebo nekdo uplne jinej… nevim, vazne nevim, proc by to melo nejak vadit
(ja jsem to bral vylozene jako dobry skutek, obe ty cache uz byly delsi dobu nenavstivene, na zimu by to asi tak bylo i dal, takze jsem proste bugy vyzvedl, aby tam netrcely do jara…)

Tak fajn,není co řešit. Zdá se mi že travelbug na jedné z mých cache tvrdne už dlouho a vypadá to že by tam byl celou zimu,jelikož cache není moc lehce přístupná. Takže ho přemístím,díky!