Mokra parta opat v akcii - 24.2. 2007 - GCYH7K

Este boli geopivo v hlave,

ale my v plaveckom have

norime sa do vln tam,

kde Kilianov klastor stal.

Cache GCYH7K - uz druha cache na Ostrove Sv. Kiliana a vyzva pre kazdeho dobrodruha [:D]

Takze v sobotu 24.2. o 11.07 zraz oproti klastoru pri zastavke autobusu (prichod zo Smichova o 11.07) - treba si trosku pospat po geopive.

Najdrsnejsi vysadkari to skusia plavmo, pre mastnakov bude pripraveny zachranny cln (keby sa topili :). Akcia nie je uzavreta, je otvorena pre siroku geokomunitu, ktora sa do toho neboji ist [:P]

(btw nedaleko je este jedna cache - Nad Kilianem).

Takze priatelia a priatelky, SLNKO SVIETI, VODA LAKA, POSTAVME SI SNEHULIAKA [H] 

Tesim sa na Vas [6][:)] 

ice swimming

Mokrá parta hýří “bláznivými” nápady [:D] a to je fajn!!! Pokud zdraví dovolí, tak se rádi zúčastníme…

Skoda,rad bych se zucastnil tehle ulitle akce, ale zrovna tuhle sobotu se budu morit praci z ktere se bohuzel uz nevymluvim…skoda…

Noo jo, skoda ze Mokra parta sidli zrovna v Praze. Na ty lakave akce to mam vzdycky daleko :[

Už hledám plavky.
[cal]24-2-2007[/cal]

Plavky uz mam pripraveny. Taky jsem slysela, ze v Bohnicich vyhlasili na tenhle den pohotovost [8-)]

Pokud na horách roztaje sníh, připojím se k plaveckému družstvu. Pokud sníh vydrží dám pro tentokrát přednost běžkám…

uz jsem si dlouho nezaplaval[H]

[quote] Pehta: Pokud na horách roztaje sníh, připojím se k plaveckému družstvu. Pokud sníh vydrží dám pro tentokrát přednost běžkám... [/quote]

V Liberci leje jako z konve, takže pokud jsi nemyslel vodní lyže, tak nevím, nevím ....



Hm, taky jsem si toho na webove kamere z Bedrichova vsiml, ale na druhou stranu do pristi soboty se toho jeste muze hodne zmenit (treba v teto zime/nezime zacne konecne snezit [^o)])

Podla poslednych sprav bude atmosfera priam zimna: http://zpravy.idnes.cz/vikend-bude-slunecny-snih-pripadne-pristi-tyden-fu0-/domaci.asp?c=A070215_162751_domaci_bar

[Y] 

Jestli má někdo zájem, mám vodní běžky[:)], ale už nemám vosky[:'(].Tažní tuleni na cestě (tulí se).Jinak bych byl pro…podle únavy z předešlého dne.[+o(]

Skoda, pro nás nevhodné datum. Tak si to všichni pěkně užijte, ať už na lyžích sněžných nebo vodních![;)]

Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

[quote] Fory: Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

[/quote]

Jestli do toho jdeš, tak se rozhodně přidám ![H] Nevíte někdo jaká je šance na přežití v té ledové vodě?[:D]

Nejsem otužilec[:P]

Akorat jeste musim sehnat plavky, par let uz jsem je nevidel...Na koupaliste nechodim, a u reky je nepotrebuju[:D] A ledove vody se neboj, horsi bude, jestli nasnezi[:)]

sanca na prezitie sa zvysuje dobrym namazanim… [H] Takze sa odporuca ucast na geopive vecer predtym… btw aby to nevyzeralo ako uplne sialena akcia, Moharela prislubil cln pre rozumnejsich ludi, ale ja by som to celkom rad skusil vodou, nie je to tak daleko a tenhle zpusob traveni unora zda se mi ponekud supr… Prinajhorsom sa snad dostaneme tam a Moharela nas zachrani. [8-|] Kazdopadne by sa hodili nejake Moharelove kladiva a ine teple alkoholicke napoje, a po water evente by sme sa mohli ist ohriat do nejakej miestnej utulnej hospudky. Taky je plan, uvidime co na to realita… [:)] BTW som strasne zvedavy, ci sa na ostrove este nachadza krasna finalovka Gandhiho multicache, ked tak ju zachranime [:)]

Kazdopadne dolezity dislaimer: kazdy sa zucastnuje na vlastne nebezpecie… [6] 

Ten člun mě docela uklidnil a zvýšil mkojí šanci na přežití v případě špatného namazání[D], když mi do toho nic nevleze, poplavu s vámi v případě nějaké smrtelné křeče[:(] po vstupu do vody se ale nechám radši převést člunem[:D].

V tom je stejnak zas nejakej chytak... jako ze saman zabrbla par zarikadel, rozprasi neco do vzduchu, obetuje nekolik duverivych geocacheru demonovi vody (proto ten disclaimer) a voda okolo nej bude mit krasnych dvacet stupnu [Y][:D][:D]

Chápu to dobře, že na téhle akci se poleze do studený vody, resp. do normální řeky nebo rybníka, který nemá zimní vyhřívání? [:|]