Mongolsko

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám Garmin 60 Csx a v něm nahranou mapu Mapu světa (world map od Garminu). Chystám se do Mongolska a potřeboval bych vědět jaký typ elipsoidu a formát souřadnic mám na GPSce nastavit, pro správné určování polohy v Mongolsku. Předem děkuji za radu. Marko[:)] 

WGS84 a format kvuli geocachingu nejlepe dd mm.mmm. Pokud teda nechces pouzivat nejaky mongolsky souradny system. Neco jako S42 u nas.

jj, WGS84… anebo si zajed do Blanska, tam je pry mongolu taky spousta :wink:

je vidět, že máš velmi dobré informace!! [:D][Y] Ikdyž vlastně spíš [8o|] Ano Blansko je nyní hlavním městem Mongolska.