Filip zacina zase trosku vice hrat a dnes si zalogoval svou jubilejni krabku. Bylo to v ramci pohodoveho kesovani v okoli Plzne. Zapis do logbooku pecive kontroloval Bentley007 a Cmuchal.
Timto jeste jednou gratuluji a preji hodne pohody do dalsich GC boju.
Jirka