MOSKYT_CZ #2000

Filip zacina zase trosku vice hrat a dnes si zalogoval svou jubilejni krabku. Bylo to v ramci pohodoveho kesovani v okoli Plzne. Zapis do logbooku pecive kontroloval Bentley007 a Cmuchal.

Timto jeste jednou gratuluji a preji hodne pohody do dalsich GC boju.

Jirka

Připojuji se ke gratulaci! Moskyte, všechno nejlepší a přeju spoustu dalších keší, jen dej pozor, aby tě někdo nenařknul z kombajnismu! :wink: