Pozde, ale prece jsem si vsimnul, ze zrovna na me pixlicce kolega moskyt_cz oslavil tristovku. No chlape, to neni uz jen tak samo sebou
Vitej mezi geozavislaky :o)))
Skvela prace a velka gratulace !! At to slape dal!
Takže gratulace i z mé strany, taky už vidím tuto metu v dohlednu, mně ale nějak pořád schází více času. Takže Filipe, nepolevuj a ať tě to pořád baví.