Filipe,
tak Ti jeste po vcerejsi osobni gratulaci preji timto k dalsi tve dosazene mete. At te ty mysterky "nici" co mozna nejmene a vse se dari jako doposud.
Filipe,
tak Ti jeste po vcerejsi osobni gratulaci preji timto k dalsi tve dosazene mete. At te ty mysterky "nici" co mozna nejmene a vse se dari jako doposud.
Zzzzzuuunnnnnn… Koukam, ze kolem bzuci dalsi kacer, kteremu za chvili budu taky jen koukat na zada [;)]. Gratuluju a preju spoustu elanu a volneho casu k dalsimu hledani [Y]
Uzasna zprava !!! Moc gratuluji jmenem Severni sekce GCCZ a tesim se zase na nejake to setkani u kesky.
I má maličkost se připájí ke gratulaci severní sekce.
Ať ti to pořád sviští.
Boris
videl bych to stejne jako dandra [;)] docela fofr, ne? gratulujeme.