Moskyt_cz #600

Filipe,

tak Ti jeste po vcerejsi osobni gratulaci preji timto k dalsi tve dosazene mete. At te ty mysterky "nici" co mozna nejmene a vse se dari jako doposud.

 

Zzzzzuuunnnnnn… Koukam, ze kolem bzuci dalsi kacer, kteremu za chvili budu taky jen koukat na zada [;)]. Gratuluju a preju spoustu elanu a volneho casu k dalsimu hledani [Y]

Uzasna zprava !!! Moc gratuluji jmenem  Severni sekce GCCZ a tesim se zase na nejake to setkani u kesky.

I má maličkost se připájí ke gratulaci severní sekce.

Ať ti to pořád sviští.

Boris 

videl bych to stejne jako dandra [;)] docela fofr, ne? gratulujeme.