Ubíhá ti to tak zhruba dvojnásobnou rychlostí než mě, gratuluju!
filipe, tak to taky hnedka gratuluju. at se ti v dalsi stovce ty zoodnfka vyhybaji ![]()
I já moc gratuluju, frčí to pěkně:)
Tak se Filip pomalu ale jistě blíží rovněž k pavilonu, k čemuž mu gratuluji ![]()
Skvela prace moc gratuluji !!!
Koukam, ze jsi zase pekne poskocil a to az dologujes Jeseniky! Tak at ti to kesovani jde stale tak od ruky jako dosud ![]()