moskyt_cz osm stovek

Ubíhá ti to tak zhruba dvojnásobnou rychlostí než mě, gratuluju!

filipe, tak to taky hnedka gratuluju. at se ti v dalsi stovce ty zoodnfka vyhybaji :slight_smile:

I já moc gratuluju, frčí to pěkně:)

Tak se Filip pomalu ale jistě blíží rovněž k pavilonu, k čemuž mu gratuluji :wink:

Skvela prace moc gratuluji !!!

Koukam, ze jsi zase pekne poskocil a to az dologujes Jeseniky! Tak at ti to kesovani jde stale tak od ruky jako dosud :slight_smile: