Ahoj,
24. kvetna odjizdime na Kypr na cykloturistiku a lov kesek.
Kdybyste nekdo mel TB nebo minci s cilem dostat se do teto oblasti, radi bychom timto pomohli splnit takovou misi.
Preferujeme osobni "Grab-it" v Brne.
Kontakt: [email protected]
Ahoj,
24. kvetna odjizdime na Kypr na cykloturistiku a lov kesek.
Kdybyste nekdo mel TB nebo minci s cilem dostat se do teto oblasti, radi bychom timto pomohli splnit takovou misi.
Preferujeme osobni "Grab-it" v Brne.
Kontakt: [email protected]