Multina, velké předělání

Ahoj,
chci se zeptat komunity, zda je férovější, když archivuju keš a se stejným jménem a tématem udělám jinou a na jiným místě nebo jen ji předělám.

Proč se na to ptám, mám multinu, která je aktuálně disablovaná a chci ji předělat na úplně jinou a hodilo by se mi, kdyby úpravy v listingu nebyly momentálně viditelné, existuje něco jako dočasné zneviditelnění cache pro veřejnost?

Pokud se chceš zeptat komunity, tak jsi to možná měl dát do jiného vlákna, ale..
… dle mého názoru je férovější stávající archivovat a založit novou. Když ji předěláš, nebude to už ta původní a nebylo by to fér pro ty, co už ji našli.

jako jo, ale je to spíš i rewierovic záležitost. A máme poodbný názor, děkuju.

Asi bych se zamyslel nad tím:

  • Bude zábavné lovit předělanou keš pro ty, kteří už lovili původní?
  • Přijdou o něco kačeři, kteří by už novou variantu nelovili?

Pokud odpovíš na otázky Ano, tak archivuj a udělej keš novu.

pokud se jedna o cache na jinem miste, jen ti jde o jmeno, tak proc proboha nedas jmeno jiny a puvodni cache nezachovas? Nebo mi snad neco unika?

Nevím, proč to tak zásadně řešit. Pokud jde o nějakou zásadnější změnu zadání keše, tj. změna počtu a umístění stage, změna typu keše, posun souřadnic finálky o zásadní vzdálenost, tak jednoznačně archivovat a udělat novou.

Dívám se na to tak jako někdo kdo odlovil původní např. tradicní keš. Pokud bude po předělání mysterka nebo multina a na nových souřadnicích, pak je to pro mne nová keš. Dám tomu nový název, založím novou a je to. Pro majitele to přece nic neznamená… Třeba židovské pece jsou toho zdárným příkladem..

Ok, dobře, v podstatě rozumný názor.

Myslím si, že hlavní při posuzování by mělo být téma cache - pokud je stejné, jen jiné provedení, přepracoval bych původní. Pokud je to "o něčem jiném", pak archivovat a udělat novou.

Presne tak, kdyz se autor vlakna chce zeptat komunity, pak NE v foru Reviewer, slozuici pro komunikaci s reviewery. Vlakno presunuto ze skupiny Reviewer, diky za pochopeni.