Chtěla jsem se zeptat , jestli můžu jít do kešky , kde už jsem jednou byla a dojít si tam pro TB?
Ano muzes, ale loguj vyzvednuti pomoci Write Note, ne Found It.
myslím že když tam za něj dáš jinej tak klidně.nebo když už někde leží měsíc tak i bez nahrazení jiným.majitel bude rád že se pohnul
Nic ti v tom nebrani, jen je dobre svoji navstevu zalogovat - jak v logbooku v samotne kesce, tak v elektronickem logbooku (a to jako Write Note).
jj děkuju!