Máte někdo tušení, jak by se dal udělat MyFinds GPX pro BM? Ve Skrýšotlači sice jdou vyhledat kešky podle uživatele, ale natáhnou se tam všechny logy (resp. podle nastavení výstupu).
Chci to použít do týmových statistik, kdy ne každý člen týmu je PM.
viz: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=10130
Chceš nálezy od konkrétního BM uživatele a ke každé nalezené keši jen jeho log?
Přesně tak.
Pokud se budeš do Skr. přihlašovat svým nickem, tak to neuděláš ![]()
Lze nastavit, že se k dané keši stáhne jen log (nebo logy - bere všechny tvé, pokud jsou, DNF, Write Note… nejde nastavit jen Found It), ale jen pro právě přihlášeného člověka.
Pokud to chceš dělat za ně, tak by ti jedině museli svěřit svá hesla ![]()
Třeba ručně…
Nebo si naprogramuj scriptík ![]()
Při používání GeoGetu není žádný problém…a pokud bys chtěl..tak ti je klidně i udělám, jeslti GG2 nepoužíváš, ozvy se via ICQ;)