Tak si tak planuju kam vyrazit v Praze za keskama a tu koukam, ze ten chlapik, ktery jeste pred par mesici zadaval do GPS souradnice v uplne jinem formatu nez MinDec, ale se stejnymi cisly a pred par tydny vozil sveho Legenda po Anglii na strese auta az mu z nej nakladak udelal kasicku (z ty GPS) uz ma 100 kusu pod strechou. Chlape moc gratulujem a velmi me mrzi, ze nebudu pri tvem utoku na Strakonicke kesky. Snad uz sis vsechnu geosmulu vybral a za mesic ti budem prat k dalsimu kilu. At to tebe i Eli porad bavi, jste super.
Klokani
No panečku, tys to teda vzal hopem. Gratulujem a budeme se snažit co nejříve tě dohnat. Ale to víš, už jsme “staří, nemocní a slabí” :-), takže to eště chvilku potrvá!
Jako zastupce od Slajzu & Tucku posilam velkou gratulaci k dosazeni mety, ktera svym kouzlem predci ostatni !! /Uz v tom litas :)))) /
Gratulujem, vitaj v klube zavislakov 
Dekujeme za moc pekna prani a verime, ze dalsi stovky pujdou tak hladce a s tolika super zazitky jako tahle prvni.
A i ja se musim pripojit ke gratulaci me drahe polovicce nejen v MyKeš teamu, ale i v tom ostatnim mudlovskem zivote. Dokaze mi kesku vyfoknout pred nosem a je vzdy o krok predemnou (a to doslova) 
Majk pro Eli