MyKešova 300 cache odlovena.

Ahoj ve spolek,

je to jen pár týdnů co jsme MyKeš teamu přáli k druhému významnému „geo-záseku“. A dnes abych opět vymýšlel nové kondolence k třetímu! Třístá cache tedy padla! Novoroční předsevzetí „dostihnout“ MadDog team vás stále neopustilo a proto vám na této „dlouhé“ cestě (Adame zaber! [:D]) držím palce a přeji spousty geo-zážitků v nadcházející sezóně! Howk.[:)]

Chvali hodne dilo. Gratuluji!

Velka gratulace! Aktualne uz jen 3669 kusu a nemas co hledat :D Preji hodne peklnych zazitku a momentu souzneni s Eli napriklad jako pri staveni stanu :D

Coze co mam kde zabrat, nejake stavebni dilce ci co? Nebo nekde nekdo nasel zlato a jsou tam jeste tezebni dilce? :D

MyKesi, MyKesi! Velka gratulace k takovému úspěchu! 300 kousků! Snad je taky budeme někdy mít:-)