je to jen pár týdnů co jsme MyKeš teamu přáli k druhému
významnému „geo-záseku“. A dnes abych opět vymýšlel nové kondolence k třetímu! Třístá cache tedy padla!
Novoroční předsevzetí „dostihnout“ MadDog team vás stále neopustilo a proto vám
na této „dlouhé“ cestě (Adame zaber! [:D]) držím palce a přeji spousty geo-zážitků v nadcházející
sezóně! Howk.[:)]
Velka gratulace! Aktualne uz jen 3669 kusu a nemas co hledat :D Preji hodne peklnych zazitku a momentu souzneni s Eli napriklad jako pri staveni stanu :D
Coze co mam kde zabrat, nejake stavebni dilce ci co? Nebo nekde nekdo nasel zlato a jsou tam jeste tezebni dilce? :D