MyKešova pětistovka

Mykeši, Mykeši ty to vedeš. …na tu pětistou kešku jsme museli čekat o poznání déle než na 4stovku. :slight_smile: Ale i tak přijmi moji velkou gratulaci k tomuto uznáníhodnému úspěchu! Jen tak dál!

Pěkné číslo, blahopřejeme.

MyKešáci jsou sympaťáci. Ze Strakonic k vám letí gratulace od novomanželů Klokanových. Ať vám to šlape pořád dál, ať se pořád někde potkáváme, ačkoli s náma je to teď prostě těžký. Ale určitě připravíme specielně pro Vás nějaký ten námět na noční FTF na jihu Čech.:smiley:

Tak pokud se nemýlím, dosažení pětistovky jsem, viděl dnes v logbooku u super horolezecké cache [cache]GC15Y9R[/cache] - je opravdu super, vybrali jste si skvěle! Tak ať se vám to i v druhé polovině do milénia pěkně hledá a ať jste obohaceni o mnoho dalších super zážitků!

No pane jo! Tak už jste taky na půli cesty do pavilonu? :smiley: Připojuju se ke gratulacím, přejuju spousty dalších kešek a hlavně ať vám to pořád takhle pěkně šlape. :wink: