Lepsi datum si Michal na dosazeni tohohle pekneho numera nemohl "vybrat"
Tak gratulujuu jeste jednou i touto cestou, at te to hledani bavi i nadale, tak jako doposud a tesim se zas nekdy nekde navidenou ![]()
Jojo a kdo ví jestli to nebylo i v 11:11.. Nebo v 11:48??? Gratulace Michale a ať se daří…