mysakf #300

Je mi ctí oznámit, že východočeský cacher mysakf dosáhl při FTF-triple lovu na druhé části mé trojdílné minisérie Okoli Ciste svého geo-jubilea. Tak jen tak dále, ať se ti stále skvěle hledá nejen v domovském Pardubickém kraji a ať se ti i nadále tak skvěle daří FTF lovy :slight_smile:

Gratulace taky leti i ode me.
At se ti pekne lovi i nadale.

Dodnes vzpominam na Tvoji uzasnou Pivnickou rokli. Tak ti preju at v budoucnu nachazis hodne stejne krasnych cachi jako je ta Pivnicka.

Opozdene taky gratuluju. Hlavne k tem FTF huntum :slight_smile: Mohl bys ale onemocnet nebo neco a nejaky kesky primo pod nasim nosem nechat taky nam :slight_smile:

Tak zase nekdy nekde ahoj :slight_smile: