Ahoj Ivo, blahopřeju k tisící kešu. Great deal!!!
Jirka z Měcholup
Ahoj Ivo, blahopřeju k tisící kešu. Great deal!!!
Jirka z Měcholup
Tramtadadááá!!! Myshice má litr!!! ÓÓÓ, jak bych si přál být tak dobrý jako Ty!!! ![]()
P.S. Kdy to zapijeme???
Ivooo, graaatulaceeeee z Opici rokle !!! Preju Ti, at Te to bavi aspon tak, jako dosud, at se ti dari hledat ty nejkrasnejsi pixlicky a at ti na to jen sviti Slunicko a satelitu mas nad hlavou aspon 50 !!!
Už je mě to jasný proč jsi s náma nechtěla jet kešovat v pátek ku Praze - přetáhla bys a tu litrovou keš by sis tak nevychutnala a to by byla škoda.
Přidávám se ke gratulantům a přeju i nadále skvělé zážitky.