Myshice slaví v tichosti 600!!!! Blahopřejeme

Ivucho, fakt se závistí vzhlížíme k té šesté stovce, já i SUn.Man, ale snad nám zbyde čas Ti trochu dýchnout na záda. Pa Spužva

Jeje, Ivo, ze ses v pondeli nepochlubila! Tak alsepon dodatecne tresu pravici…

Teda takovahle tajnustkarka - ani se nepochlubi. Tak at Ti to slape i nadale a at te to porad bavi.