Ivucho, fakt se závistí vzhlížíme k té šesté stovce, já i SUn.Man, ale snad nám zbyde čas Ti trochu dýchnout na záda. Pa Spužva
Jeje, Ivo, ze ses v pondeli nepochlubila! Tak alsepon dodatecne tresu pravici…
Teda takovahle tajnustkarka - ani se nepochlubi. Tak at Ti to slape i nadale a at te to porad bavi.