Ahoj,
mám v hlavě snad dobrou a zajímavou mysterku, kterou bych chtěla věnovat babičce a pojmenovat jí po ní. Zavedla by kačery do vesnice kde žila … Dotaz zní: Jedná se o člověka který nepřepsal dějiny, nemá žádný pomník, nemá nobelovu cenu, nežil nikde na kamenech a ani nic takového. Smí se to? Můžu takovou keš založit? Tato mysterka zavede lidi do obyčejné vesnice a protáhne je po ní. Dotaz je to divný, ale je.
Zakládat kešky můžeš prakticky o čemkoliv (vyjma např. věcí nelegálních). Otázka je, zda bude tato cache pro ostatní dostatečně zajímavá. Ano, určitě si ji mnoho cacherů kvůli bodu odloví, ale když to zpracuješ pro ostatní nezajímavým způsobem, nic kromě toho bodu si z ní neodnesou. V tom případě pak počítej s logy typu: TFTC
Když to bude pěkná mysterka bez hloupého počítání, určitě se bude líbit a když povede alespoň kolem kostelíka, tak to bude super. Nedávno jsme dělali tuto: [cache]GC160Y0[/cache] a byli jsme spokojeni.
Proti pravidlům to samozřejmě není. Je to určitě hezký úmysl, ale hlavně to chce promyslet, jestli to něco dá cacherům. Pokud bude opravdu "dobrá a zajímavá" tak je to OK ![]()
Díky za odpověď. Zajímavá právě bude a finále úplně nejvíc. Pracujeme na tom s rodinou už dlouho.
Hlavne kdyz bude koncit u babiccinych makovych buchet… :D:D
Zalozit si muzes jakoukoli kesku. Kdyz bude pro kacery zajimava, oceni te zajimavymi a pochvalnymi komentari.
To JarMar: Kdyz nemas rad pocitani, tak takove kese nevyhledavej. Nekoho pocitani bavi a navic matematika je kazdodenni soucasti naseho zivota.
To Achilles: Proti počítání nic nemám, ale kdyby tě bavilo čtení, tak bys věděl že jsem psal "hloupé počítání" a to je trošku rozdíl
Například tady: [cache]GC13393[/cache] Rád jsem si to městečko projel, ale ty výpočty jsou zbytečně složité a člověk u nich stráví neúměrně mnoho času.
Proč by se to nesmělo? Ano může. Jen mám obavu, že tam stejně nikdo kvůli tvé babičce nepřijde, ale přijde tam kvůli bodu. Je něco zajímavého v té vesnici?
no ak bola babicka zaujimava, co asi bola, ked jej chcete venovat cache - tak preco nie? Niekto tam pride po bod, niekoho to bude zaujimat, a niekto si ten bod a zaujimavost skombinuje ![]()