Zdravím řeším problém s N95 nevíte někdo jak do aplikace nokiamaps naimportovat POI z gpx souborů?? Zatím musím vše zadávat ručně a nějak mě to pomalu přestává bavit…
Najdi jakej formát ti nokiamaps otvírá. Pak stačí stáhnout například PoiEdit, který ti otevře normální gpx soubor a uložíš si ho jako soubor s formátem, který hledáš.
No zásadní problém je v tom, že jsem nikde nenašel odkud a v jakém formátu to nokiamaps čtou.
A v nápovědě k programu to neni?
Bohužel jsem to nikde nenašel jediné co umí tak je odeslat orientační bod nebo ho přijmout přes sms ale pouze z "kompatibilního" zařízení.
Trapim se s tim uz z doby N73 a nasledne N82 a nenasel jsem moznost jak hromadne pridat poi
ale ozvi se mi pres profil a neco zkusime ![]()
Zkoušela jsem bod odeslat na kompaktibilní zařízení, kterou byla druhá 95ka, ale ono to kompaktibilní zařízení nebylo schopné daný objekt otevřít ani uložit. A teď budu možná off-topic, ale chci se jen zeptat nemá-li někdo z vás zkušenost s použitím jiných map než "nokiáckých" v tomto typu telefonu (N95).
A co treba pouzit Smartcom Gps?
Používal jsem chvíli TrekBuddy, který umí pracovat s bitmapama. Ale nějak mně to nezaujalo tak jsem odo toho upustil. Mapy byly ve formě obrázků a nad tím se pohyboval kursor podle aktuální polohy.
Turisticke navigace:
SmartComGPS
Sygic mobile - podporuje interni GPS, ale ma ponekud starsi mapy
TomTom - nepodporuje interni GPS
Garmin mobile XT - podporuje interni GPS, mapy se daji pouzit vsechny existujici
Nazdarek,
Mam uplne stejny problem s E 61i. Jedu na Nokia maps, ktery mi vyhovujou i bez hlasove navigace = zadarmo, ale hromadny import se nekona. Co vim, tak Nokia Mapy ukladaji vsechny info do souboru Citie na pam. karte, ale format jsem stejne nezjistil ![]()
Moc dekuju za kazdou napovedu!