Na hradě Bezděz hlásí cachemapa Orlík :-(

Nějak nám to jmenné zmatení přerůstá pres hlavy, na vrcholku Bezdězu se hlásí Orlík, ale odkaz na www.geocaching.com už zase vrací Bezděz.

Mne zase dnes rano nedokazal WAP na GC.CZ najit waypoint GCNM5VT. :-((((

To same se stalo ale i na rtr.ca/geo !!!

Na GC.COM pres internet ale vse OK.

V ramci interniho experimentu jsem vsech svych 14 kesi na 12 hodin prejmenoval na “Orlik”. Dnes jsem se vratil k vicemene puvodnim nazvum. Nyni vyhodnocuji dopady na muj system vedeni waypointu a prenos do GPS. Za neprijemnosti s tim spojene se hluboce omlouvam.

Jarry, co že jsi udělal??? Nevím proč, ale nějak mi připadá, že je to další ze Tvých povedených recesí .. :-)) Přiznej se! :slight_smile:

I když je pravda, že cachemapa na GC.cz dnes označovala i Tvou High Noon Cache na Jiřáku jako Orlík… ale na GC.com byl původní název, takže se mi nezdá, že by to bylo všechno přejmenované… ??

Who

Mas pravdu, jednu chvili jsem si pohraval s myslenkou, ze uz to tak necham :-), ale zatim cas nenadesel :-). V budoucnu to ale nevylucuju. Co geocache to Orlik ! :-).

Tak to si dej bacha, aby Tě někdo nezačal potom považovat za neonacistu… :-)))

Za neonacistu zcela jiste ne, ale za neco jineho mozna docela urcite :slight_smile:

Mohli by sme sa rozdelit ako v tej pripravovanej TB hre. Vsetci lavobrezni by premenovali svoje cache na Orlik a vsetci pravobrezni na Zkamenely zamek :slight_smile: