halooo, haaaloo tady lama!!! na mapě se mi nezobrazují ikonky kešek čím to asi může být? PC? Na webu? Moje ruce? za radu díky ![]()
Je to dobrý už jsem to vyřešil byli to "vrstvy" všem moc díky za raduB)
No, nevím. Možná bych dotaz trošku konkretizoval. Na takovýto výkřik by se dalo odpovědět, že třeba nemáš zapnuté PC :).
Osobně si myslím, že nejsi na GC zalogován, ale může to být úplněn něco jiného.
Na které mapě? Ta co je na geocaching.com nebo tady na geocaching.cz. Pokud je to tady na .cz, pak zkus zazoomovat, tedy přiblížit si mapu na menší oblast než je Evropa. Třeba na tvoje město. Pak by jsi už měl kešky vidět. Na gc.com musíš být zalogován.
Na mapě na geocaching.cz je nastaven limit pro zobrazení kešek (myslím 200). Takže bez pořádného přiblížení se objeví pouze upozornění překročen limit.
Hlásím stejný problém.
Mapa na GC.cz mi i při velkém přiblížení (na oblast s cca 3mi keškami) neukazuje žádnou bublinku. Ostatně ani Domovy cacherů.
Taková ta velká infobublina vlevo dole hlásí "Zobrazuji body", ale nic se neděje, ani když počkám 5 minut. Zkoušel jsem to ve Firefoxu i v MSIE. Filtry mám samozřejmě zakázaný, mělo by to zobrazovat vše.
Zkus si na mapě GC.cz kliknout na vrstvy a podívej se jestli tam máš zatržené keše.
Když jo tak klikni na kešky jestli tam nemáš zatržené třeba jenom micro wherigo, klikni na vše, u velikostí tež na vše a dej nastavit.
Zkus si nastavit filt na menší počet kešek. Zapni si jen kešky a ostatní body vypni. U kešek dej všechny velikosti, obtížnosti atd. Dej tam limit tak cca 200 a uvidíš. Teď jsem zkoušel a všechno normálně fachá.
Chyba byla dle očekávání na mém přijímači.
Blbej nejsu, všechno jsem měl nastavený správně.
Stačilo změnit limit, pak ho vrátit na původní hodnotu (250) a už to fachá. ![]()
Edit: A sakra… Problém je, že to musím udělat pokaždý nebo použít vyhledávání adresy. Při postupném dozoomování až na tu vybranou oblast se kešky prostě samy od sebe nezobrazí.
Tohle se mi stava v posledni dobe dost casto. Zobrazim si oblast, ktera me zajima a nic. Na stavove liste vlevo dole se napise hotovo a body nikde. Nastaveni mapy vcetne limitu je samozrejme spravne. Musim potom provest nejakou zmenu v nastaveni, treba vybrat jine ikonky od 3-monkies a potom to frci. Dost me to stve.
Nekdy ani to nepomuze, dole sviti hlaska "Zobrazuji body" i nekolik minut a nic! Potom mi vyskoci okenko "chybna funkce" a po odkliknuti se kesky objevi. Ale kazdych nekolik minut pote mi vyskakuje "chybna funkce", i kdyz s mapou nic nedelam a mam ji v jine zalozce…
Dela mi to IE7 i Firefox ![]()
Teď by to mělo zobrazovat i jméno té chybné funkce, tak to prosím zkus a dej vědět, co to píše. A pošli mi komplečtní aktuální adresu mapy.
Jak po kliknutí na kešku na mapě zjistím souřadnice pro gps dík
na JAKÉ mapě
Na GC.cz mapách se to tady už řešilo, zobrazování keší blbnulo, pokud byla zapnutá vrstva Uživatelé. Pokud byl tento problém odstraněn a je jinde, tak sorry.
mam uplne stejnej problem až na to že jakykoli zoomování a přenastavování nezabírá…nezabira dokonce ani zmena prohlizece a vlastne nezabira vubec nic…a to jak na gc.cz tak na gc.com…má někdo nějakou radu? dík
To tu resim uz asi 14 dni, naposledy jesm posial Pepovi vse, co se mi stahne. Hlasi mi to chyby javascriptu. Zatim zadna odpoved, ale to te, Pepo, nehonim, vim, ze toho mas moc. Jen odpovodam na dotaz.