Zítra tj. sobota 12.1. vlakem z Olma v 7:46 na Ramzau. Z Ramzau na běžkách přes Petříkov na Smrk. Z kešky Na Smrku[cache]GC1513F[/cache] podle toho jak to na běžkách pojede tak Nýzneráky a dalši.
Zdar, ja teda bezky nemam, ale nevim nevim…myslim ze kvuli snehu nenajdes…ale keska je to krasna
Tak jako nezblázním se, když kešku nenajdu.![]()
Držím palce - my jsme ji kvůli sněhu někdy 20.12. nedali. Jen širá bílá pláň se stromy. Po ničem z hintu ani památky, bylo to na bagr. B)
Na Smrk se chystam, az v lete na kole.
tak to ja tam jedu 20.3. teda spis to beru po ceste na Berusku…
Hmm, škoda jdu na GeoVelikonoce. Přeji dobré počasí a málo mudlů.
ajta krajta skoda… mno nic. tak at pocasi preje i vam a vsem ostatnim:)