nabidka mista v aute - sobotny plzensky event

Ahojte, mame 1 volne miesto v aute - v sobotu rano vyrazame na event do Plzne (CIRO 2008), predtym a potom kesujeme, navrat do Prahy cca o 18.00. Kto ma zaujem, nech zavola na 736620893, prvy berie :slight_smile: