Nabidka nemajetnym geocacherum

Kesi nam utesene pribyva, novych adeptu take.

Driv stacilo menit papiry treba jednou za rok, dneska je logbook fuc za dva mesice. Geobyrokrati s razitky zaberou take vice prostoru. Asi si taky jedno poridim, at je to muz proti muzi :-).

Zda se mi ale, ze doplneni logbooku po zjisteni ze ten puvodni je uz popsany je nad financni moznosti nekterych kolegu. Jinak si neumim vysvetlit, proc kazdy u sebe nenosi arch papiru a v pripade nutnosti ho do kese neda a misto toho oznamuje prekerku majiteli kese.

Pokud je tomu tak, prosim tyto socialne slabsi kolegy aby mi poslali svou adresu a ja jim slozenkou zaslu 10 Kc, aby si mohli nejaky ten papir formatu A4 zakoupit a nemeli vycitky, ze nemohli kolegum v nouzi vypomoci :-).

Jarry,

nepřemýšlel jsi někdy o tom, začít psát sociální satiry? Ty musejí být štiplavé, vtipné, trefné a kritické - což Tvé příspěvky obvykle splňují na výbornou.. :-))) Jen tak dál do nás, Who

Já se papíry s sebou nosit snažím, ale stejně je ne vždycky mám. Proč? Protože každou chvíli někde zmoknu, lejstrům se v deskách promáčejí kraje, doma to vyndám, suším, zapomenu přidat zpátky do zavazadla a bác ho – pak se stane, ze posložit nemůžu. I takové vysvětlení je. :stuck_out_tongue:

Když to jde, tak to vyměním. Jednou jsem dokonce místo původní igelitky dal krabici, co byla určená jinam… Ale jinak se mi tato nabídka velmi líbí. Členů Klicnik teamu je 4, takže prosím o zaslání 4×10 Kč.
Díky

Vzhledem k tomu, že o cache by se měl starat majitel, tak mi to nepřijde jako takový prohřešek, že ten logbook nalezce nedoplní. Musím říct, že jsme z Groulou tak nemožní, že jdememe někam doplnit logbook a necháme je doma, jedeme vyměnit krabičku a žádnou nevezmeme a nebo jdememe hledat a nejen že si nevytiskneme papír, ale nevezmeme si nic na výměnu… Jsou prostě lidi, co jsou řekněme roztržití (nebo že by už skleroza?). Musím říct, že když nám někdo doplní logbook, obnoví cache, vymění krabičku nebo zkontroluje cache, tak nám to hodne pomůže. Hlavně u těch vzdálenějších cache. Takže všem těmto Toniczechům, Dorcadionům, Lucky a spolům, a užsianinepamatujukomuvšemu MOOOC DĚKUJEME. No a těm, co nás “jen” upozorní, smaozřejmě děkujeme taky.

Ahoj, poraď te tedy, prosím, kde si můžu stáhnout mustr pro vytisknutí listu do logbooku+ pravidel ve své cachi.Dík.Gándhí

Cauko Gandhi, najdes ich na hlavnej stranke gc.cz dolu