Nabízím odvoz na event v GALA do Pardubic z Prahy

Odjezd tak akorat abychom neprijeli pozde.

taaak taaak, dochvilnost nutna, kdo prijde po 8, ma smulu :wink:

A zaroven nedostane najist :smiley: :smiley: :smiley: