Nabízím odvoz Praha - Švagrov

Nabízím odvoz na Geojeseníky2007. Odjezd z Prahy 21.9. ráno. Má-li někdo zájem, mám v autě dvě volná místa.

GEOJESENIKY 2007 - budu vyjizdet v pátek cca mezi 16-18 hod z Prazy, mám místo v autě. Ozvěte se, pokud chcete vzít z Prahy. :wink: