Nabízím originál Nonocache - prodáno

Nabízím 2ks originál nepoužité kovové schránky nanocache včetně dvou nano logbooků ke každé, barva černá. Odkaz na geoshop: http://shop.geoswag.com/shopsite_sc/store/html/geocache.html. Preferuji osobní předání (Praha, Tábor). Cena 30,-/ks.
Kontakt přes profil, foto přikládám.

Nanocache předány. Zamykám vlákno.

Dám ti vědět kvůli těm magnetům, vezmu si je obě… co ty na to?

Ahoj, vezmu obě , ale,prosil bych poslat počtou. Osobka nepřichází v úvahu. Díky

Bohužel. Ale můžeš si je objednat na shopu jehož odkaz jsem uvedl. Cena je již trochu někde jinde.

Ja pokud nekoho nepredbiham, beru hned, prave jsem chtel objednat na shopu, ale takto bych usetril a mohl bych zrealizovat dalsi schranecku.
Praha dnes ci kdykoli, Tabor to mam trosku z ruky.
Co ty na to?

proboha, to vsichni chcete zakladat tyhle prtky? a hnedka dve? a kdo to pak ma hledat? :smiley:

Jen jednu, nechci to tam hyzdit, mozna tu nejmensi L&L.

První mne kontaktoval Sobíkovi, takže zatím jsou jeho. V Praze budu pravděpodobně zase až v úterý 20.1.2008. Pracuji na Vysočanské.

To akryx: Pokud se však dohodneš se Sobíkovi na rozdělení, není problém. Poštou to fakt nemá smysl posílat.
Co se týče ceny, tak na tom shopu jsou samozřejmě za podstatně vyšší cenu. Kolem Vánoc mě poprosil jeden cacher zda bych mu tam pár kousků neobjednal. Zrovna byly v akci ke Dni Díkuvzdání, tak jsem jich vzal více a tyto poslední dvě zbyly.

OKe, pokud Sobik neupotrebi obe, taxe s nim pokusim domluvit, jinak objednam.
Diky.

Pokud budeš objednávat, šel bych do toho taky, můžem trhnout tu nižší cenu.

Připojuji se k akryx&polerok, odebral bych min 3.

Jestli akceptuji PayPal, tak do toho asi pujdeme, zitra se na to podivam. Postovne bude asi cca necelych 5USD, tak na to kouknu a dam vedet.

Edit:
Pripadne by se daly i mince.

Super. Tak navrhuji sehnat na to co nejvíc lidí - určitě se najdou - ať se to co nejvíc rozpočítá a hurá dotoho :slight_smile:

OK. Mám závazně zájem o 3 nano.

Jenom bych chtěl upozornit, že Nano cache nabízejí i v jiných shopech v různém provedení za různou cenu (i levněji).
Protože na Geopswag.com budu do konce tohoto týdne objednávat, kdo má zájem, může mne ohledeně nanocachí pro objednání kontaktovat.

Vzhledem k tomu, že Sobikovi mne stále nekontaktovali ohledně těch dvou nabízených Nano cache, nabízím je tomu, kdo bude mít nejdříve možnost v úterý 27.1.2009 je vyzvednout v Praze.
Kontakt přes profil na GC.COM nebo ICQ.
Přijíždím do Prahy kolem 7:00 ráno na Roztyly a jedu metrem na Vysočanskou, kde pracuji. Kolem 15:45 odjíždím na Sokolovskou a autobusem z Florence v 16:15 domu.

Přesně tak co na tom vidíte. Čím větší keš tím lepší :smiley:

Na velikosti přece nezáleží :wink:

Jak komu mě třeba docela zklame, když na pěkném místě najdu micro i když by tam větší mohla být.:smiley:

:slight_smile: Bude jedna, zbytek je náhrada za ukradené..