Ziskal som kamarata geodeta pre geocaching, jeho nick je vojrou a tu je odfoteny pri geocachingu s najdrahsou gps co tu mame :))) http://sweb.cz/vojrou/c.jpg
A jak se s tim hleda? Ja jsem nedavno narazil na tohle (http://www.topcongps.com/hardware/gms110.html) a moc se mi to z fotky libilo :-)) Trochu jak z hvezdnych valek. (Uz takhle si chodice a cucice do krabicky pripadam jako cvok :-))))) Tak az nebudu vedet, co s pul milionem…
Uz jsem o takove antene taky premyslel, clovek si nestini telem pri dohledavani a v pripade hledani ve strani se ma o co oprit a v hlubokem snehu to muze pouzit jako napichovaci sondu. Jinak jsem cekal, zda se nejaky geodet pripoji a uz se stalo.
To je pracovní nástroj, doufám, že mě tu nenajde šéf… ![]()