Nákup GC a dalšího vybavení na geocoinshop.de

Plánujeme nakoupit pár GC a něco dalšího pro geocaching na www.geocoinshop.de.

Poštovné a daň se pohybovala něco okolo 5-6 EUR; pokud bude chtít někdo také něco objednat, určitě se ozvete. Můžeme pak alespoň rozpočítat poštovné mezi více lidí.

Uzávěrka: NEDELE, 26.ŘÍJNA 2008 - 12.00 (POLEDNE).

Piště buď přímo na email: [email protected] nebo na ICQ: 272-352-747.

Jsme z Prahy; abychom nepodporovali českou poštu, tak předání budeme dělat radši osobně - např. při nějakém sborovém odlovu :slight_smile:

Jeden človíček se již ozval; hledáme další

Tak už jsme 3

Měl bych zájem o pár Travel bugů, když jsem ale zjistil, že jeden stojí ŠEST euro, polilo mě horko. V US stojí pitomých pět dolarů. Ale GC jsou za dobrou cenu a jsou krásné, třeba taková Rosetta… Ještě popřemýšlím, ale něco asi určitě vezmu.

V Evropě nakupovat TB za EUR nemá smysl. V USA jsou i pod 4USD. (mám je objednané). Jinak na GCS.DE jsou každý týden nové geocoiny.

určo se taky přidám a písnu do mailu…

Ja bych si s dovolenim taky vzal :wink:
Spichnem zoznam a poslem…
Thnx

Ono ani na Geocaching shop nejsou TB zrovna zadarmo,125 Kc a kdyz prictu postovne,moc neusetrim. Ale k tematu,uz jsem si objednal a muzu se tesit,diky za nabidku nakupu.

Ahoj,
pošli svůj seznam; ozvalo se dost lidí, takže uděláme stop dříve než jsme plánovali.
NufNufTeam

Vůbec jsme netušili, jaký o to bude zájem :slight_smile:

Oproti původnímu termínu (deadline do neděle, 26.10) to musíme zkrátit na teď (těch požadavků je fakt dost).

Takže, objednávky již nepřijímáme (ti, co se ozvali, s těmi počítáme).

Až budeme znovu něco objednávat, znovu napíšeme.

NufNufTeam