Pozor hlášení:
Po více než měsíci oplakávání, zuření, nadávání, pátrání a smutnění byla nalezena souhrou šťastných náhod ztracená zásilka CWG pro katalog… jedná se o tyto geocachery a teamy:
JohnnyM
basti team
ShiBOSS
hradník
čambis
a speciálka GC1A5DG
zásilka byla nalezena ocumlaná, nicméně obsah byl v pořádku a bude ASAP zařazen do katalogu a vyřízena zpětná výměna.
Přes tuto politováníhodnou událost si myslím, že není třeba posílat CWG do katalogu poštou doporučeně, neb i při tom množství co posíláme a dostáváme, zatím prakticky vše došlo v pořádku (až na jeden, asi opravdu definitivně ztracený, případ před rokem) tento se nepočítá neb k nalezení nakonec došlo.![]()
Děkuji za pozornost