Nalezena záslilka CWG

Pozor hlášení:
Po více než měsíci oplakávání, zuření, nadávání, pátrání a smutnění byla nalezena souhrou šťastných náhod ztracená zásilka CWG pro katalog… jedná se o tyto geocachery a teamy:

JohnnyM
basti team
ShiBOSS
hradník
čambis
a speciálka GC1A5DG

zásilka byla nalezena ocumlaná, nicméně obsah byl v pořádku a bude ASAP zařazen do katalogu a vyřízena zpětná výměna.

Přes tuto politováníhodnou událost si myslím, že není třeba posílat CWG do katalogu poštou doporučeně, neb i při tom množství co posíláme a dostáváme, zatím prakticky vše došlo v pořádku (až na jeden, asi opravdu definitivně ztracený, případ před rokem) tento se nepočítá neb k nalezení nakonec došlo.:smiley:

Děkuji za pozornost

Ahoj Poníčku náš milovaný :D! To je nejlepší zpráva století!!!
Zpětně jsme si uvědomili, že bylo posíláno doporučeně, takže by to nějak možná dohledávat šlo, ale tohle je milionkrát lepšíííí. Už se těšíme na zásilečku.
Jupíííííí

Našli naši rádcové našli HURRRÁ a já už pomalu chystal druhou várku k odeslaní směr Poník… Tak to je super. Tak ne jenom keše ale i balíčky poník umí hledat :smiley: