Zajímal by mne názor ostatních kešerů na logování ..TF.Je nutné,aby při nálezu se jako 1. logoval pouze jeden kešer,nebo tým,nebo se může zalogovat jako 1. více kešerů ( jednotlivců ).Na ústecku a teplicku se stává pravidlem zalogování na FTF více jednotlivců.Podle mne by to měla být odměna pro 1. jednotlivce,nebo pro 1.tým.
Myslim ze uz tu o tom debata byla mockrat, staci si jen prolistovat historii, jinaaakk, FTF neni odmena !!! ale fakt, ze kes byla nalezena jako prvni. Myslim, ze je v Cechach zazitym pravidlem, ze kolektivni FTF je bezne akceptovane.
taky si myslím - je to zajímavé když se u kešky sejdou notoričtí FTFkáři, tak proč by se nezapsali dohromady? ![]()
Děkuji za odpovědi a myslím,že mi to stačí k objasnění.