Napadlo mne zdali by gg2 ńeuměl někdy v budoucnu import nálezů z Colorada vze souboru geocache_visits.txt
Teoreticky tomu nic nebrani, ba dokonce by uz melo byt mozne takovy import napsat za pomoci makra.
Take by me tato moznost zajimala, upravit si logy v textaku a pak rovnou importovat na GC. Bez nutnosti vse potvrzovat. Diky za tip.
Já myslel, že makra jsou jen na export. Ale je fakt že debaty o GG moc nesleduju.
Makra jsou na cokoliv. Makra na export, makra na pridani funkci do hlavniho okna aplikace, makra na pridani funkci do okna s listingem, makra spoustena po startu (na automatizovani cinnosti…), atd.
Musím si doplnit znalosti ![]()