Prohlížel jsem si archív anket a napadlo mě, že by nebylo špatný. Napsat anketu na téma: Jsi kačer muž nebo žena(kačerka).
Bylo by to možný?
Prohlížel jsem si archív anket a napadlo mě, že by nebylo špatný. Napsat anketu na téma: Jsi kačer muž nebo žena(kačerka).
Bylo by to možný?