Námět na organizaci fóra (pro Tebe Honzo)

Ahoj Honzo,

měl bych jeden návrh pro organizaci fóra.

Myslím, že by bylo fajn nechat v “Posledních” reakcích vždy jen opravdu poslední

přispěvek k danému tématu, aby zůstalo na obrazovce posledních 10 aktivních diskuzí.

Pokud je totiž některé fórum velmi živé, může se stát že zaplní celou obrazovku (např 6x článeček o geocachingu) a předešlá (i když stále aktuální) “utečou” pryč a je potřeba je vyhledávat.

Ale je to pouze nápad a pokud je s tím problém - je to OK

Díky Rexo

To je dobry napad.

Mozno by pomohlo aj predlzit RSS s diskusiami aspon na 3 dni.

Dik.

taky bych mel navrh. :slight_smile:
..kdyby take slo, aby zpravy ve vlaknu sly seradit chronologicky. Take by nemuselo byt spatne vlastni vlakna radit dle datumu posledni zpravy ve vlaknu..

Tak za tohle bych se taky primluvil - vzdycky to hledam. Diky

Honza je tusim do soboty mimo internet, ale snad si to vsimne :slight_smile:

Jenom aby to nezapadlo, když tu Honza minulý týden nebyl ;o)))))

nezapadlo to. prvni stranku jsem scuknul podle temat a rss prodlouzil na ty tri dny. vlakna ve forech se chronologicky radi. u prispevku ve vlaknu to nepujde kvuli vetveni. na posledni prispevek ale vzdycky vede kotvicka a mozna by se daly novejsi veci nejak graficky odlisit, treba ztmavujicim se pozadim, ne?

RSS - hned som si to vsimol, diky moc.

Super!!

Díky moc Honzo.

Uz nekolikrat jsem premyslel o tom, ze by bylo fajn, Honzo(?), kdyby se dalo udelat neco jako “geoblog”… :slight_smile: Jiste, Groula, Tabacek, Drevokocur, koneckoncu i ja a jiste i dalsi mame sve stranky kde si piseme neco jako denicek. Ale myslim, ze by bylo docela fajn vytvorit neco na zpusob blogu, kam by geocacheri mohli vypravet sve zazitky z kesovani a tak… co ty na to? :slight_smile:

teoreticky - pozitivni, prakticky - negativni (aspon ted v lete, grrrr) …

Ondro, vytvor nove vlastne vlakno na forach a mozes pisat, sme zvedavi :slight_smile:

Fora mi na tohle pripadaji lehce nevhodne…takove pro blog neprehledne… Super je neco na zpusob http://www.brusle.info/blog :wink:

Ja sve zazitky z kesovani pisu bezne do logu, proto to ma ode me obcas dve stranky textu a osm fotek :slight_smile: Proto me taky trosicku stvou lidi, co do nejakyho logu na moji kesce napisou jen “Nalezeno, bylo to fajn, diky” :-)))

No, jsou lidi, kteri neoplyvaji chuti psat o svem kesovani a delit se o sve zazitky. Ale ti, co toho radi napisou vice, udelaji mozna lepe, kdyz to napisou primo do logu a ne nekam mimo :slight_smile:

A neni problem pak treba na sve HP dodelat odkazy na tyto logy na GC.COM. Aspon tak nejak jsem to zkousel a slape to :slight_smile:

Presne tak, souhlasim. Pro mne, jako majitele nejake kese je log nalezce svym zpusobem odmena za praci, energii a prostredky, ktere te kesce venuji. A cim delsi log nalezce, o to vetsi moje radost z toho, ze nekdo mel z nalezu takovou radost, ze se o ni chce podelit jak se mnou, tak s dalsimi hledaci. A proc to psat nekam jinam, kdyz LOG u kazde kese je urceny prave na popisovani zazitku s odlovem kese spojenych?

Nemel jsem na mysli jen vypraveni o hledani kesi. To se samozrejme da napsat primo do logu. Ale do blogu by se dalo psat treba vypraveni z kesovaciho vikendu, z geoeventu a opicich po nich, z planu na zalozeni kesky atd.

Slo by udelat prepinani na jiny kodovani nez je unicode? pokud se sem obcas podivam pomoci prohlize v Palmu, verim ze nejsem sam , kdo se sem tak obcas diva, jsou stranky kolikrat necitelny. Kdyz tak mohu dodat regularni vyraz, nekde jsem ho na netu videl, tak ho snad jeste najdu.

Kdyz uz jsme u toho kodovani, tak se mi nedavno stalo, ze na WAPu byla napoveda znacne zkomolena (myslim Brevnovsky klaster?). Pres alternativni wap stranky (rtr) se ale text zobrazil o mnoho lepe, jen vypadly znaky s diakritikou. Takze mimo jine velmi doporucuji nepsat napovedu k cachi s diakritikou.